YENİ KAYIT DÖNEMİMİZ BAŞLAMIŞTIR.  KURUMUMUZU ZİYARET EDEREK SADECE DİPLOMA VE NUFUS CÜZDANINIZLA KAYIT İŞLEMLERİNİZİ BAŞLATABİLİRSİNİZ.

Yeni web sitemiz yayına girdi. Kursumuz ile ilgili tüm bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

facebook t instagram google plus

Sosyal Medyadan da Takip edebilirsiniz.

Galatasaray Sürücü Kursu
Galatasaray Sürücü Kursu

Kayıt için gerekli evraklar

Diploma fotokopisi veya Öğrenci Belgesi (Okullarından)

6 Adet Biometrik fotoğraf

Sağlık raporu

Sınav Dekontu (Vakıfbank-Halkbank)

Evli bayanlar için evlilik cüzdanı

B’den E’ye, C’den E’ye fark için ;

– C’den E’ye farkta sürücü belgesi aslı

– Sürücü belgesi fotokopisi

Ehliyet Almak İçin Gerekli Evraklar

Kursa kayıt yaptırmak için ilk önce kimliğinizle beraber müracat edebilirsiniz. Online kayıt yapan kursiyerler kayıttan hemen sonra 0 212 639 23 13 nolu faksa kimlik fotokopilerini göndermeleri gerekmektedir.

On Adet vesikalık fotoğraf ( En fazla altı ay içerisinde çekilmiş olması gerekir.) : Bu fotoğraflar yazılı sınav giriş belgeleri ve direksiyon sınav giriş belgeleri için, sürücü kursu kütük defterleri için, ilçe emniyet müdürlüğü trafik tescil bürosu ve sağlık raparu için gereklidir.

Bir Adet Sağlık Raporu ( Sürücü Kursları Yönetmeliğine Göre Sürücü Kursunun Bulununduğu ilden alınması zorunludur. Anlaşmalı Doktorlarımız Vardır. Muayenelerinizi Doktorlarımız Kursa Gelerek de Yapmaktadırlar. Zamanı Cep telefonlarınıza Mesaj Olarak gelecektir. Ücreti 50 ytl dir. İsteyen Kursiyerler Dışardanda İstanbul il Sınırları İçerisinde olmak koşuluyla Getirebilirler.)

Sınav Dekontu : (Ziraat Bankası, Halk Bankası veya Vakıf Bank’ a Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Hesabına Yatmak Üzere 70 Tl. Ösym Harcı. İsteyen Adaylar Bu Ücreti Kursumuzun Yatırması İçin Kursa da Bırakabilirler.)

12 Aralık 2015 Sınavına Girecek Adayların sınav dekontu yatırma tarihi 16 Ekim 2015 ile 17 Kasım 2015 tarihleri arasındadır.

Bir Adet Diploma Fotokopisi Noter Tastikli ( En az ilk okul mezunu veya ikinci kademe okuma yazma belgesi) Öğrenci olanlardan okuldan öğrenci belgesi yetirmeleri yeterli.

Evli Bayanlardan Evlilik Cüzdanı Fotokopisi: Diploma ile Kimlik arasındaki soy isim farklılığı nedeni ile istenmektedir.

© 2016 - 2018 Galatasaray Sürücü Kursu. All Rights Reserved. Designed By Sordesign.com